• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

Эвакуатор Европа


Європейський напрямок завжди був привабливим для українців. Хтось їде в Європу на заробітки, хтось в гості до рідних, а хтось просто любить подорожувати. І це не дивно, адже в багатьох європейських країнах напрочуд гарна природа, високий рівень життя, смачна кухня та гостинні люди.
Звичайно, дістатися до місця призначення швидше на літаку, але це дорого і не скоріше підходить одиноким людям. Подорожувати сім’єю з маленькою дитиною, набагато приємніше і комфортніше на власному автомобілі — з цим не посперечаєшся.
Але так трапляється, що в дорозі авто може зламатися в будь-який момент. Від цього, на жаль, не застрахований навіть найдосвідченіший водій. Але що його відрізняє від новачка? Правильно — він завжди заздалегідь дбає про контакти надійного евакуатора в Європі.
Наш сервіс має бездоганну репутацію в сфері евакуації, і зараз ви зрозумієте чому в критичних ситуаціях на дорозі, вам знадобитися наш номер!
Ми надаємо послугу «евакуатор Європа» для машин будь-якого типу: легкових, джипів, мікроавтобусів, спецтехніки (вагою до 4,5 т.), мотоциклів і т. д.
Ми завжди в зоні досяжності вашого авто. Щоб викликати евакуатор в Європі зв’яжіться з нашим диспетчером і повідомте такі дані:
● Прізвище, ім’я.
● Місцезнаходження.
● Марку автомобіля.
● Можливу причину поломки.
Після прийому заявки, до вас на допомогу відразу ж виїжджає бригада ремонтників. Технічна база нашого сервісу дозволяє здійснювати перевезення та аварійні транспортування пошкоджених автомобілів будь-якої складності і навіть самі евакуатори. Тому ви можете бути спокійні — ваше авто буде доставлено в будь-яку точку максимально швидко і дбайливо.
Ціна послуги «евакуатор Європа» доступна будь-якому водієві, адже головна наша мета — допомогти, адже оцінивши якісний сервіс біля 90% клієнтів

Послуги евакуатора по країнах евросоюзу та СНГ

Послуги евакуатора по країнах евросоюзу та СНГ

 

Европа Евакуатор цілодобово без вихідних.

Залишити коментар

Все що з відмічино зірочкою має бути заповнене