• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

Закарпаття не дарма називають «краєм зеленого золота». Неможливо відірвати очей від могутніх гір, мальовничих полонин, хвойних лісів і виноградників все настільки красиве і мальовниче, що побувавши в цьому краї раз, неможливо не закохатися в нього, і не захотіти повернутися сюди ще дуже багато разів.

Чоп, як і інші міста в Закарпатті, потопає в зелені, і славиться своїми унікальними оздоровницями, історичними пам’ятками і справжніми господарями. Завдяки насиченим літнім і зимовим маршрутам, а також зручному місце розташуванню — Чоп стали масово відвідувати туристи з різних країн світу і навіть континентів.

Чоп розташувався на кордоні України, Угорщини та Словаччини. Це важливий транспортний вузол країни. Щодня через місто проїжджають тисячі легкових і вантажних автомобілів, що, звісно, відображається на комфорті пересування по місту місцевих жителів та гостей міста.

Ще з часів, коли перша людина сів за кермо автомобіля, стало зрозуміло, що, на жаль, неможливо застрахуватися від усіх небезпек на дорозі і в будь-який момент може статися непередбачувана ситуація.

Евакуатор Чоп

ДТП, поломка автомобіля — це завжди неприємно і несподівано, та й ще як на зло до найближчого СТО їхати не один десяток кілометрів. Якщо ваш автомобіль або будь-який інший транспортний засіб вийшов з ладу або потрапив в надзвичайну ситуацію на дорозі, ви можете скористатися евакуатором в Чопі.

Компанія «Закарпат евакуатор» завжди готова надати якісну і професійну технічну допомогу, так як ми володіємо сучасним парком авто для евакуації Чоп.

Великий досвід роботи в сфері евакуації автомобілів показав, що для нас немає складних завдань, ми готові прийти на допомогу до наших клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень, подавши евакуатор Чоп.

З допомогою нашої служби евакуації ви можете бути впевнені, що транспортування авто в Чопі більше не буде для вас проблемою.

В наш час знайти евакуатор в Чопі для автотранспорту недорого стало справжньою проблемою, і ми готові надати її ефективне рішення — евакуатор Чоп вартістю, яка Вас, безсумнівно, порадує.

Звернувшись в компанію «Закарпат евакуатор», кожен наш клієнт отримає:

  • Оперативну і якісну роботу евакуаторників.
  • Цілодобову евакуацію в Чопі.
  • Акуратне завантаження та відповідальне перевезення транспортного засобу.
  • Приємні ціни.

Професіонали нашої компанії готові забезпечити вам високий рівень сервісу, надійність і комфорт, при транспортуванні автомобіля. Ми відповідально підходимо до кожного виклику евакуатора Чоп, максимально піклуючись про ваш комфорт.

Якщо Ви опинилися в складній ситуації на дорозі, і вам будуть потрібні наші послуги — евакуатор буде надано у найкоротший термін. Звернувшись в «Закарпат евакуатор», Ви зможете по достоїнству оцінити всі переваги роботи наших евакуаторів і позбавити себе головного болю у вирішенні автомобільних проблем.

Ми працюємо сумлінно, швидко, чітко і злагоджено. Високий професіоналізм співробітників «Закарпат евакуатор» дозволяє вирішити практично будь-яке завдання, пов’язане з евакуацією транспорту.