• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

У сучасному світі виснажливі робочі будні поглинули багато мільйонів українців. При катастрофічній нестачі часу і сил, залишається тільки мріяти про комфортний відпочинок в колі своєї родини.

Подорож сім’єю — це завжди нові пригоди, захоплюючі знахідки, радісні моменти і події, які стануть найдорожчими на довгі роки. Відправитися в сімейну подорож можна як на літаку і поїзді, так і на особистому автомобілі. Кажуть, вдома і рідні стіни допомагають, те ж саме можна сказати і про власний автомобіль. Жоден поїзд і літак не зрівняються за рівнем комфорту і затишку з власним авто.

Евакуатора дубль-кабіни

Багато батьків боятися брати дітей в подорож, побоюючись за їхню безпеку в дорозі, і це можна зрозуміти. Але якщо ваша машина містка, то в ній буде комфортно і малюкам і дорослим, а дорога до місця призначення не буде здаватися довгою та виснажливою.

На жаль, на дорозі завжди існує ризик виникнення непередбачених ситуацій. Будь-який, навіть найдосвідченіший водій, може потрапити в аварію, або спровокувати ДТП через несправність свого автомобіля. Звичайно, аварія — це останнє про що хочеться думати вирушаючи з сім’єю на відпочинок, але передбачити заздалегідь результат багатогодинної дороги вкрай складно. І в цьому випадку на допомогу прийде евакуатор дубль-кабіна.

Евакуатор дубль-кабіна — один з видів евакуатора, який здатний транспортувати легкові автомобілі вагою до 2,5 тонн. Його відмінність від звичайного евакуатора в наявності 4 місць для пасажирів.

Якщо у вас виникли проблеми з автомобілем, евакуатор дубль-кабіна від «Закарпат евакуатор» в найкоротші терміни прибуде на місце поломки або ДТП, адже ми розуміємо, що безпека і комфорт сім’ї для наших клієнтів понад усе.

Розуміючи всю складність ситуації, в якій наші клієнти можуть опинитися разом зі своєю сім’єю, ми оперативно і якісно евакуюємо несправний автомобіль, а також перевеземо їх найближчих людей в безпечне місце. Великий салон евакуатора дубль-кабіни дозволяє комфортно розміститися всім друзям і членам сім’ї.

Компанія «Закарпат евакуатор» вже багато років успішно надає послуги з евакуації авто в Закарпатті, Україні та Європі, що дозволяє ефективно вирішувати практично будь-яке завдання, пов’язане з евакуацією транспорту без зайвих витрат коштів і нервів клієнта.

Ми працюємо для вас цілодобово, навіть у свята і вихідні, і готові завжди миттєво реагувати на ваші виклики.

Наші переваги:

  • Професійні водії з великим стажем евакуації.
  • Парк сучасних евакуаторів.
  • Можливість викликати евакуатор в будь-який час доби.
  • Адекватна ціна на евакуатор дубль-кабіну.
  • Транспортування авто до станції технічного обслуговування.
  • Перевезення несправного авто по Закарпаттю, Україні та Європі.
  • Високий рівень сервісу.
  • Сучасне обладнання.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Якщо вам потрібні послуги евакуатора дубль-кабіни, не варто мучитися в пошуках потрібного рішення, звертаючись в «Закарпат евакуатор», ви можете не сумніватися, що сучасний евакуатор буде надано вам в найкоротший термін, а ваш автомобіль отримає дбайливе і швидке транспортування.