• +38 (050) 67-211-05
 • +38 (068) 67-211-05

Поїздки з сім’єю по Європі стали дуже популярними в останні декілька років. Причина тому безвіз. І якщо раніше українці все частіше обирали переліт, то зараз з великим задоволенням пересуваються Європою на власному автомобілі. Адже своя машина майже, як член сім’ї — якщо ти дбаєш про неї, вона подбає про твоє комфортне і безпечне пересування.

Поїздка на власному авто дозволяє зупинятися по дорозі в наймальовничіших місцях, і не боятися кудись запізнитися. Але важливо пам’ятати, вирушаючи далеко, варто прихопити з собою номер надійної служби евакуатора в Європі.

Поломка машини ніколи не трапиться вчасно, і залишаючись в чужій країні покладатися тільки на везіння нерозумно. Зупиняти першу зустрічну машину теж не вихід, адже Ви не знаєте, хто саме сидить в ній за кермом.

Тому відмінним варіантом стане викликати наш евакуатор Європа, і зараз ми пояснимо чому.

«Закарпат евакуатор» є кращим сервісом по евакуації автомобілів в регіоні, і одним з кращих в країні. І це не наше рішення, а тисяч людей, які отримали нашу допомогу. На ринку ми вже більше 10 років і точно знаємо, як оперативно і комфортно вирішити Вашу дорожню проблему.
Головний плюс нашого сервісу — це доставка Вашого автомобіля з Європи в будь-яку точку України. Це може бути Ваш будинок, двір, стоянка, СТО тощо — для нас немає недоступних точок.

У «Закарпат евакуатор» роками працюють справжні майстри своєї справи, це техніки, які з автомобілем «на ти» і вміють вміло застосовувати багаторічний досвід. Викликавши евакуатор Європа Ви 100% отримуєте профессіоналів, які точно знають, як вирішити питання з поломкою авто за лічені хвилини.

Окремо виділимо низькі ціни на евакуатор Європа. Дозволити собі наші послуги може людина, навіть із середнім і низьким достатком. Так що не соромлячись, збережіть наш номер в свій смартфон.

Як викликати евакуатор Європа?

 • Зателефонуйте нашому диспетчеру за телефоном, вказаним на сайті.
 • Вкажіть своє місце перебування
 • Модель і марку автомобіля.
 • Можливу причину несправності.

Після прийому заявки ми відправляємо до Вас вільний евакуатор в Європу, з командою техніків, щоб вони відразу ж надали Вам допомогу на місці.

Основні переваги «Закарпат евакуатор»:

 1. Зручне територіальне розташування. Наші евакуатори доїжджають в будь-яку точку всього за годину після виклику.
 2. Графік роботи 24/7. Не дивлячись на свята, несприятливі погодні умови і завантаженість, ми завжди вирушимо до Вас на допомогу.
 3. Працюємо з будь-яким транспортом. Неважливо, це мопед, вантажівка, мотоцикл, легковий автомобіль або спецтехніка.
 4. Власний парк евакуаторів. Важливо — не орендованих! Наша техніка стабільно проходить технічне обслуговування, так що неприємних сюрпризів не буде.
 5. Низькі ціни на виклик евакуатора Європа. Немає сенсу шукати дешевше.
 6. Дбайливе ставлення до перевезення Вашого автомобіля. Наша команда зробить все можливе, щоб Ваше авто в цілісності було доставлено в зазначену точку на карті.

«Закарпат евакуатор» обирають досвідчені водії, які не хочуть ризикувати своїм комфортом і власністю. Адже вони знають, що ми допоможемо при будь-яких умовах безвідмовно. Телефонуйте нам в будь-який час і викликайте в будь-яке місце. Ми завжди раді вам допомогти