• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

Вдало попрацювати рік, щоб зимою поїхати з сім’єю кататися на лижах, а влітку поплавати в прозорих озерах, оздоровитися в цілющих джерелах і вдихнути на повні груди найчистіше повітря в країні — так, це все про відпочинок в Карпатах! І звісно, одне з найулюбленіших місць — це Мукачево!

Дістатися до місця призначення, загалом, можна і на поїзді, але власники авто підтвердять — немає нічого більш комфортного, ніж на своєму власному авто подорожувати, роблячи зупинки, де заманеться. Це зручний трансфер, який завжди під рукою! Переваг власного авто так багато, що плануючи поїздку заздалегідь, досвідчені водії проводять ТО автомобілю, планують детальний маршрут і зберігають в смартфон номер надійного евакуатора Мукачево.

Навіщо це робити? Бо не знаєш, що станеться завтра, а дорога дальня, і подбати про безпеку — це питання номер 1 для дбайливих батьків. Уявіть, що робити, якщо зненацька автомобіль вийде з ладу або трапиться аварія? Перше, що треба зробити в такій ситуації — відставити паніку, і зразу ж набрати телефон евакуатора Мукачево.

Наш сервіс Евакуатор Мукачево завжди на готові, і в максимально короткі терміни до Вас приїде на допомогу команда досвідчених техніків.

Для цього треба залишити заявку за телефоном, вказаним на сайті:

1. Повідомте диспетчеру своє прізвище та ім’я.
2. Вкажіть причину виклику евакуатора Мукачево, марку і модель авто.
3. Не забудьте про власне місцезнаходження

Наш сервіс має високу довіру людей, тому ми часто стикаємося з дорожними пригодами різної тяжкості, і завжди маємо чіткий план дій. Важливо зрозуміти, незважаючи на дощ, хуртовину, малі чи великі свята, ми завжди готові Вам допомогти евакуатором в Мукачево.

Після приїзду техніків на місце аварії/поломки, вони визначають ступінь пошкодження авто і можливий розвиток подій: авто доставляють на СТО, стоянку чи до Вас додому.

Наш сервіс евакуатор Мукачево легко евакуює:
— легкові авто
— джипи
— причепи
— спецтехніку вагою до 4 т
— мотоцикли
Можна навіть замовити доставку нового автомобіля з автосалону в будь-яке місце призначення.

Чому обрати евакуатор Мукачево в нашому сервісі зважений крок?

● Великий власний парк евакуаторів. Вся техніка проходить планове ТО і знаходиться в стані «нової».
● Максимально доступні ціни на евакуатор Мукачево. Ідеальна пропозиція для водіїв України, які опинились в скрутному становищі
● Наші машини розташовані по всьому регіоні таким чином, щоб прибути на місце виклику найближчим часом.
● Можливість цілодобового виклику. Без обідів, свят і «несприятливої погоди» — адже ДТП не може чекати.
● Команда професійних автослюсарів, техніків і водіїв, які візьмуть Вашу дорожну проблему на себе.
На ринку України наш сервіс вже більше 10 років, і ми пишаємось кожною вдячністю наших клієнтів і кожною рекомендацією своїм рідним.
Ми не звикли давати пусті обіцянки, тому до кожного виклику ставимося серйозно і сприймаємо його, як свою проблему, яку потрібно вирішили швидко і комфортно для всіх. Замовляйте евакуатор Мукачево і переконайтеся, що приємна ціна може вдало поєднуватися з надійним сервісом і професіоналізмом