• +38 (050) 67-211-05
 • +38 (068) 67-211-05

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЕВАКУАТОРА В СТРИЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НА НОМЕРАМИ:

+38 (050) 67-211-05

+38 (068) 67-211-05

 

Місто Стрий, оточене дивовижною природою, розташувалося на березі красивої гірської річки в передгір’ї Карпат. Воно знаходиться на межі трьох, де перетинаються головні транспортні магістралі Західної України. Стрий вважається одним із найбільших міст Львівської області та великим транспортним вузлом країни.

По дорогах міста їздить величезна кількість видів транспорту, а як відомо, де є машини на дорогах, там є і велика ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, при яких автомобілі втрачають здатність самостійно пересуватися чи потрапляють в аварії.

ЕВАКУАТОР СТРИЙ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Передбачити коли саме відбудеться ДТП або поломка машини практично неможливо, але є спосіб уберегти себе і свою сім’ю, зокрема, вирушаючи в поїздку потрібно записати номер перевіреного евакуатора в Стрию.

Сідаючи за кермо, водій не знає, чи в сусідньому автомобілі тверезий водій, чи не вживав він заборонених засобів, і як давно його машина проходила техобслуговування. Також, не останню роль у виникненні ДТП на дорогах грають погодні умови: ожеледь, злива, град — надто ускладнюють пересування по трасі, створюючи аварійну обстановку.

На жаль, кожен автомобіліст стикається з ситуацією, коли потрібно терміново викликати евакуатор в Стрию цілодобово. Так як найчастіше неприємна ситуація на дорозі трапляється тоді, коли чекаєш її найменше. Знайти за короткий час надійний спеціалізований сервіс, які дозволить ефективно вирішити проблему з поломкою машини або ДТП не дуже просто.

Швидкі, надійні і доступні евакуатори в Стрию пропонує компанія «Закарпат евакуатор». Якщо з вами трапилася неприємна дорожньо-транспортна ситуація, зателефонуйте нам за контактним номером телефону. Ввічливий диспетчер уточнить у вас дані для якнайшвидшої відправки команди професійних евакуаторників:

 

 • Модель і марку автомобіля.
 • Причину поломки.
 • Загальний стан машини.
 • Місцезнаходження.
 • Контактний номер телефону.
 • Місце, куди потрібно евакуювати авто.

 

Протягом півгодини до вас на виклик прибуде евакуатор в Стрию, для оперативного і ефективного вирішення цієї проблеми.

Ми гарантуємо, що звернувшись в нашу компанію, ви можете бути абсолютно впевнені в дбайливому і акуратному поводженні з вашим авто. Досвідчені фахівці «Закарпат евакуатор» доставлять ваш автомобіль на СТО або на стоянку в максимально стислі терміни.

Евакуатор Стрий від компанії «Закарпат евакуатор» працює цілодобово 7 днів на тиждень для максимальної зручності наших клієнтів.

За багато років успішного надання послуг в сфері евакуювання автомобілів, тисяч подяк і солідного списку клієнтів, ви можете бути впевнені, що:

Наша команда допоможе Вам в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах.

Ми оперативно і якісно виконаємо Ваше замовлення.

Отримавши виклик евакуатора в Стрию, ми доставимо Ваше авто, звідки завгодно в пункт призначення.

Вартість евакуатора в Стрию доступна кожному, а якість послуг найвища. Довірившись нашим найкращим фахівцям, ви вибираєте швидкий і ефективний шлях вирішення проблеми.

Замовляючи евакуатор в Стрию від «Закарпат евакуатор», кожен клієнт отримує:

 

 • Доступні ціни на автоевакуатор.
 • Європейську якість послуг.
 • Великий парк сучасних евакуаторів.
 • Дбайливе ставлення до вашої машини.
 • Професійних фахівців, які люблять свою роботу.
 • Нове якісне обладнання.

 

Жодному водієві не хочеться потрапити в ДТП або пережити поломку свого автомобіля, але це життя, і на дорогах, подобається нам чи ні, може статися надзвичайна ситуація. Максимально уберегти себе від аварій і поломок можна за допомогою професійних послуг евакуатора в Стрию.

Наша мета — надійно і швидко вирішити ваші дорожньо транспортні проблеми, з максимальним збереженням нервів, коштів і сил. Довіряючи нашим фахівцям, ви переконаєтеся, що ваш автомобіль знаходиться в руках справжніх професіоналів, які гарантують його збереження.