• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЕВАКУАТОРА ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НА НОМЕРАМИ:

+38 (050) 67-211-05

+38 (068) 67-211-05

Компанія «Закарпат-евакуатор» незалежно від часу та погодних умов готова завжди допомогти вам з евакуацією авто. Ми займаємося евакуацією як несправного транспорту, так і після ДТП. Тому якщо вам термінового потрібен дешевий евакуатор, дзвоніть нам. Працюючи на ринку евакуації транспорту довгий час, ми точно знаємо, що потрібно клієнту. Перш за все це швидкість, акуратність водія евакуатора та невисока ціна на послуги.

Евакуатор Цiна

16Ціна виклику евакуатора в нашій службі залежить від транспорту, який потрібно евакуювати. Так, евакуювання легкового авто буде кошувати дешевше, ніж вантажівки. Це обумовлено багатьма факторами, з якими ви можете ознайомитися, зателефонувавши за одним з номерів. Наш оператор ввічливо та доступно відповість на всі ваші питання та розрахує вартість послуги.

Кожна компанія має право виставляти такі ціни на евакуатор, які їх задовольнять. Але багато хто не думає про клієнтів і робить невиправдано високі ціни заради більшого прибутку – користуючиь жахливою ситуацією потерпілого. Наші ціни вас приємно здивують. Ми працюємо заради клієнтів, заради нашого імені. Ми розуміємо, що задоволений клієнт не тільки буде звертатися до нас, але й розповість про нас своїм друзям та знайомим.

Тому вибираючи службу для евакуації транспорту, перш за все треба дивитися на ціни послуг. Якщо вони дуже високі в порівнянні з іншими компаніями, навряд чи ви будете задоволені виконаною роботою.

Ціна перевезення вантажів в нашої компанії також невисока. Але вона залежить від багатьох факторів. Рекомендуємо вам зателефонувати оператору, щоб дізнатися про вартість і домовитися про час погрузки вашого багажу.

Кожен день ми вдосконалюємо наші професійні якості. Впевнено заявляємо, що кожна людина з нашої команди – це професіонал своєї справи. Усі робітники нашої компанії, чи то евакуатори, водії вантажівок або таксісти систематично проходять спеціальні курси. Вони поширюють навики роботи та тренуються, щоб робити свою справу ще краще та швидше.

Дзвоніть нам та дізнайтеся про ціни виклику евакуатора прямо зараз. Довіряючи нам, ви можете бути впевненими у результаті та надійному партнері!