• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЕВАКУАТОРА В УЖГОРОДІ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НА НОМЕРАМИ:

+38 (050) 67-211-05

+38 (068) 67-211-05

Ужгород — столиця Західної України, колоритне місто з квітучою сакурою, смачною українською кухнею і доброзичливими людьми. Проте на жаль, місто славиться не тільки цим, а й класичними для українських міст дорогами. Де, обійтися без евакуатора в Ужгороді неможливо.

Як би не хотілося, проте, навіть найдосвідченіший водій може потрапити в скрутне становище на дорозі, від цього не застрахований ніхто. Це може статися з багатьох причин: ДТП, вихід зі строю одного з вузлів авто, несприятливі погодні умови чи погіршення самопочуття за кермом, і як наслідок з’їзд в кювет, та інші неприємні ситуації.

Більше того, подібні ситуації можуть статися, як по Вашій вині, так і через іншого водія. Як би не було, досвідчений водій, який дбає про свою безпеку і комфорт, обов’язково має приберегти контакт надійного евакуатора Ужгород, щоб викликати його в разі необхідності.

Сервіс «Закарпат Евакуатор» надає оперативні, якісні та доступні послуги по всій Україні і Європі по евакуації. Щоб викликати евакуатор в Ужгороді треба зателефонувати по контактному номеру, вказати свої дані, місцезнаходження, модель, марку авто і причину виклику

Після прийому заявки, терміново за вказаною адресою відправляється команда кваліфікованих техніків-ремонтників, які максимально комфортно і швидко вирішать Вашу проблему. Зручно, що викликати евакуатор в Ужгороді Ви маєте можливість в будь-який час доби, незалежно від погоди, свят, виборів та інших факторів.

Ціна евакуатора в Ужгороді буде залежати від локації автомобіля, стану авто, габаритів та від індивідуальних особливостей виклику.

Якщо, Ви надаєте перевагу якісному сервісу по адекватній ціні, то «Закарпат Евакуатор» підійде Вам на 100%!

Коротко про наші сильні сторони:

● На ринку евакуації в Україні наша компанія вже більш ніж 10 років. І це не просто цифра — це роки кропіткої роботи і допомоги тисячам людей.
● Працюємо в режимі 24/7/365 днів на рік. Графік незмінний вже 10 років, адже аварії не стаються вчасно.
● Комфортне супроводження. Ми розуміємо, що викликаючи евакуатор Ужгород, Ви хвилюєтесь про своє авто, тому по необхідності Ви можете його супроводжувати в кабіні евакуатора в точку призначення: гараж, СТО чи стоянка.
● Власні технічно оснащені евакуатори. Кожна одиниця техніки нашого парку знаходиться в стані «нової», адже регулярно здійснюється необхідне ТО.
● Сервіс найвищого рівня. Дорожно-транспортна пригода вже стрес, тому ми намагаємося завжди якнайшвидше вирішити Ваші проблеми на дорозі.
● Професійний штат співробітників, які мають великий досвід в евакуації, ремонту і транспортуванні авто.
● Завжди поряд з Вами. Евакуатор розташовані в Ужгороді у всіх ключових точках, щоб мати можливість блискавично зреагувати на Ваш виклик.
● Нормальні ціни на евакуатор в Закарпатті. Ми не намагаємося нажитися на Вашій проблемі, ціни більш ніж доступні.

В «Закарпат Евакуатор» завжди є вільні евакуатори для допомоги тим, хто цього потребує зараз. Ми обіцяємо швидку допомогу, комфортні взаємовідносини, професійних техніків, дуже обережне поводження з авто і абсолютне відчуття підтримки в складній ситуації.