• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

Евакуатор

       ПП Павлович надає повний спектр послуг з евакуації автомобілів в Закарпатській області, а також по всій території Україні та Європи. Ми надаємо послугу евакуація машин всіх типів: легкових, джипів, мікроавтобусів, а також спецтехніки, вагою до 4,5 т.

      Незалежно від ситуації ми допоможемо в найкоротший термін впоратися з виниклою проблемою на дорозі. Маючи великий досвід в автоперевезеннях, ми гарантуємо швидке реагування на виклик, незалежно від свого місця розташування, а також якісне, у всіх відносинах, обслуговування.

      Евакуація автомобілів — наш профіль. Наша технічна база дозволяє здійснювати перевезення, а також аварійні транспортування пошкоджених машин, автомобілів без коліс і, навіть, евакуатори.

      ПП Павлович — це бюджетна евакуація машини в потрібне місце з будь-якої точки Україні. Основною конкурентною перевагою, якою ми володіємо є те, що ми не тільки якісно і професійно евакуюємо Ваш автомобіль, але і зробимо це в максимально короткий термін, що дозволяє економити Ваш час, а разом з ним і гроші.

      Евакуація авто проводиться після підтвердження замовлення . Ми виконуємо евакуацію автомобілів, як в присутності власника, так і без його супроводу.

      Характеристики евакуатора:

     -евакуатор з дубль кабіною( 5 пас. місць)

   — мікроавтобус з лаветою (8 пас. місць)

     — Грузопідйомність — 4 тонни

      — Платформа 2,15метри х 6,3метри

Для замовлення евакуатора у Закарпатській області,по Україні та Європі звоніть на номери:

+38 (050) 672-11-05

+38 (068) 672-11-05

      Закарпат-евакуатор завжди до ваших послуг.