• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

Закарпаття — найкрасивіший і найпопулярніший туристичний регіон України. Щорічно він приймає мільйони туристів як з України, так і з ближнього зарубіжжя.

Крім приїжджаючих на своїй машині туристів, дороги Закарпаття перевантажені потоком фур, що здійснюють вантажоперевезення за кордон і по території України. Так як траси з самого початку не були розраховані на таку кількість транспортних засобів, ризик виникнення ДТП істотно підвищився.

Хочемо ми того чи ні, але непередбачені ситуації на дорозі все одно відбуваються щодня. Як результат автомобіль потрібно відбуксирувати на станцію техобслуговування, стоянку або в гараж, і найкращим рішенням, як це здійснити стане оренда лафети Закарпаття.

Не варто легковажно ставиться до далекої дороги, навіть найдосвідченіші водії знають, завжди потрібно мати номер перевіреної служби евакуації в Закарпатті. Вже багато років компанія «Закарпат евакуатор» надає професійні послуги з евакуації авто в Закарпатті, Україні та Європі.

Наші спеціалісти працюють цілодобово 7 днів на тиждень, для того щоб швидко, якісно і надійно вирішити проблему клієнта, з мінімальними витратами його часу та нервів. Тисячі позитивних відгуків від вдячних клієнтів підтверджують це, а ми в свою чергу готові й надалі надавати високоякісні послуги лафети в Закарпатті, вартість якої порадує наших клієнтів.

Лафети Закарпаття

Всі власники автомобілів знають, що ДТП або раптова поломка, можуть стати справжньою проблемою. Подібні ситуації руйнують плани на день, псують настрій, а часом і зовсім негативно відображаються на здоров’ї і психічному стані власника авто. Надійно вирішити подібну проблему можна викликом лафети Закарпаття.

Лафета для автомобіля — це спеціальна відкрита платформа, яка пересувається шляхом з’єднання з легковим авто, і призначається для транспортування транспортних засобів методом повного завантаження. Не обов’язково викликати евакуатор, щоб відбуксирувати машину, мотоцикл, човен та інше, якщо ваш автомобіль оснащений фаркопом, скористайтеся послугою лафети Закарпаття від «Закарпат евакуатор».

Переваги послуги лафети в Закарпаття від «Закарпат евакуатор»:

  • Всі платформи сучасні, та пройшли необхідне ТО.
  • Спецзасіб зручний і простий у використанні.
  • Оренда лафета Закарпатті недорого обійдеться, за порівняння з викликом евакуатора.
  • Невеликі габарити та оптимальна вага платформи, допоможуть зекономити пальне.
  • Можливість буксирування легковим автомобілем.
  • Спеціальні ремені підвищать безпеку при транспортуванні.
  • Можливість оформлення оренди лафети на будь-який термін.

Щоб підвищити безпеку при перевезенні на лафеті Закарпаття, платформа оснащується спеціальними гальмівними осями. Опорне колесо додасть стійкості несправній техніці, навіть якщо ручне гальмо вийшло з ладу, і не дасть скотитися з причепа. Лафети оснащені спеціальною лебідкою, щоб затягувати несправний автомобіль на платформу.

Лафети Закарпаття від «Закарпат евакуатор» готові завжди прийти на допомогу нашим клієнтам в будь-якій скрутній ситуації.