• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НА НОМЕРАМИ:

+38 (050) 67-211-05

+38 (068) 67-211-05

Зараз все ширше виникає питання, при необхідності перевезення вантажу кудись за короткий проміжок часу. Перевезення меблів, переїзд до нового офісу чи щось інше. Та немало людей думають, що вони зможуть впоратися власними силами та зробити все на своїх авто. Авжеж, це можна зробити й власноруч, але чи варто тратити свої сили на те, що за короткий проміжок часу зроблять перевізники?

Вантажні перевезення по Україні

12

Вантажні перевезення по Україні від компанії «Закарпат евакутор» — це вірне рішення, коли вам терміново
потрібно перевезти масштабний вантаж. Ми багато років займаємося перевезеннями вантажу по всій території Україні. Маючи необхідний автопарк вантажівок, професійну команду перевізників ми не турбуємося, що щось зіпсує плани. Тому, коли вам потрібно буде перевезти вантаж, дзвоніть нам!

На разі ми займаємося декількома способами перевезення. Перший – це перевезення вантажу на вантажівках. Він підійде, якщо вам, наприклад, потрібно перевезти меблі до нової квартири. Цей спосіб є найшвидшим та безпечним, бо нічого не станеться з вашим вантажем у закритому причепі вантажівки. Наші спеціалісти перенесуть речі до вантажівки, міцно закріплять їх та перевезуть у будь-яке місце України.

Інший спосіб – це перевезення евакуатором. Він підійде для перевезення автомобілів або вантажного транспорту. Наприклад, вам потрібно перевезти автомобіль або вантажівку з одного міста до іншого. І викликавши наш евакуатор, вам більше не потрібно турбуватися про те, як це зробити. Приїхавши на місце, наша команда дбайливо та надійно закріпить ваш вантаж і перевезе його туди, куди потрібно.

Також у наші обов’язки входить перевезення спец. техніки. Це одна з най відповідальних справ. Зазвичай спеціальний транспорт коштує немало грошей і коли його потрібно перевезти, немає спроб для помилок. Одне невірне рішення або рух може повністю вивести такий транспорт з ладу. Ми це добре розуміємо, тому викликавши нас, ви можете бути впевненими у тому, що ваш транспорт буде на призначеному місці цілим і непошкодженим.

Одна з наших переваг – це ціна на перевезення вантажу. Вам не потрібно буде витрачати багато грошей на перевезення. Якщо ми призначили для вас вартість перевезення, можете бути впевненим — вона не зміниться.

Авторитет та ім’я нашої компанії для нас найголовніше. Тому ми завжди виконуємо свої обов’язки на 100% відсотків з повною віддачею справі. Довіряючи нам, ви не тільки позбавляєте себе проблем з вирішенням питання, якого ж перевізника вантажу вибрати. Ви також допомагаєте нам розуміти, що ми не дарма займаємося цією справою.

Тому якщо вам потрібні послуги вантажних перевезень по Україні, евакуювання авто або замовлення таксі – дзвоніть по номерам вказаним у контактах!