• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

Шиномонтаж цілодобово Свалява, Закарпаття, Мукачево

У наш час найбільш затребуваним видом ремонту автомобілів є шиномонтаж, і це не дивно. Дороги нашої країни залишають бажати кращого, як наслідок будь-хто, навіть водій з великим досвідом водіння, може пошкодити шину.

Особливо це стосується доріг Закарпаття, адже саме цей регіон перенасичений трафіком через близькість до кордону зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

Цілорічний рух туристів по регіону та міжнародні вантажоперевезення надзвичайно відобразилися на стані доріг Закарпаття.

Число автомобілів на дорогах збільшується з кожним роком, тож виїжджати в дорогу без номера телефону надійної служби обслуговування та ремонту автомобілів Закарпаття не дуже зважене рішення.

Компанія «Закарпат евакуатор» пропонує кращі рішення за послугою шиномонтаж цілодобово недорого Свалява, Закарпаття, Мукачево та в інших містах регіону.

Якщо вашому авто потрібно зробити шиномонтаж або відремонтувати диски і колеса, то фахівці нашої компанії, що володіють великим досвідом в наданні подібних послуг, з радістю вам допоможуть.

Не секрет, що правильне, а головне, вчасно зроблене балансування та видалення пошкоджень, стане запорукою тривалої служби шин, безпечної і комфортної їзди на автомобілі. Тому при появі перших ознак поломок пов’язаних з колесами, таких як пробої і порізи шин, деформації дисків, дисбаланс та інше, слід відразу ж звернутися за послугами шиномонтаж цілодобово недорого Свалява, Закарпаття, Мукачево в компанію «Закарпат евакуатор» для негайного їх усунення.

Навіть сама звична процедура для водіїв, як заміна зимових автошин, вимагає певних навичок і знань, саме тому наші фахівці є досвідченими майстрами шиномонтажу. Їх цінний досвід, дбайливе ставлення до автомобіля та високий професіоналізм дозволяють вирішити ваше завдання в мінімальні терміни, акуратно, без зайвих витрат дорогоцінного часу і коштів.

Також відзначимо, що фахівці «Закарпат евакуатор» в своїй роботі застосовують сучасне високотехнологічне обладнання для шиномонтажу, що дозволяє досягти високих результатів при балансуванні та шиномонтажі коліс.

Всі необхідні ремонтні роботи для автомобіля можуть бути проведені в вашій присутності. Так ви зможете особисто проконтролювати технічний процес.

Послуги шиномонтажу цілодобово недорого Свалява, Закарпаття, Мукачево від компанії «Закарпат евакуатор» має багато переваг:

  • Розбирання та збірка коліс.
  • Балансування.
  • Зняття та заміна шин.
  • Ремонт рихтування литих (зварювання, реанімація) і прокатка металевих дисків.
  • Фарбування дисків порошковою фарбою та емаллю.
  • Вулканізація гуми.
  • Закачка шин азотом.
  • Ремонт коліс радіусом R12- R22.
  • Продаж гуми б/у в наявності і нової під замовлення.

Наша компанія працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без перерв і вихідних.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому вартість шиномонтажу в Закарпатті від «Закарпат евакуатор» помітно відрізняється від цін інших сервісів відповідного профілю.

Наш сервіс користується великою популярністю, судячи по щоденній кількості наданих послуг, і це цілком очікувано, так як ми завжди піклуємося про високий рівень сервісу, працюємо оперативно та максимально надійно.

Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам усунути несправності в сфері ремонту дисків і коліс, та всіх проблем, що виникли з автомобілем.