• +38 (050) 67-211-05
  • +38 (068) 67-211-05

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСI ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НА НОМЕРАМИ:

+38 (050) 67-211-05

+38 (068) 67-211-05

Останні п’ять років і по цей день можна спостерігати, що у містах з’являється все більше транспорту. Кожна людина мріє про новенький автомобіль, на якому без проблем у будь-який час можна зібратися у подорож або доїхати на роботу. Автомобіль, безсумнівно, один з найзручніших видів транспорту. Але за зручність треба заплатити немалих грошей.

Окрема розмова це міський транспорт, такий як автобуси. Він дешевий, але дуже часто приїздить не по розкладу. Через це люди спізнюються на роботу, не встигають зустрітися з друзями і добре провести час. І після проїзду на міському транспорті немає настрою навіть на вечірню прогулку поміж чарівних пейзажів Сваляви. Також не забувайте про те, що ви їдете з іншими пасажирами. І дуже часто вони, м’яко кажучи, не дуже акуратні та тактичні.

Таксі Сваляваimg-20151229162015-322

Та все ж є зручний та дешевий спосіб – це виклик таксі у Сваляві. Найголовніші переваги нашого сервісу – це ціна, швидкість та якість обслуговування клієнтів. Швидкість приїзду це перше, на що дивиться клієнт. Наша служба таксі у Сваляві відповідає вимогам швидкості подачі таксі. Вам не треба буде чекати на машину більше 10 хвилин. Це особливо важливо, коли ви кудись спізнюєтеся.

Ще одна перевага – це те, що в нашому таксі вам не нагрубіянять, не наступлять на ногу, як це часто трапляється в автобусах. Ви з комфортом доїдете туди куди вам треба з нашими досвідченими водіями. Якщо ви приїхали відпочивати в санаторії «Сонячне Закарпаття» або «Квітка» і маєте бажання проїхати містом, то наш водій також може бути вашим провідником. Підтримає розмову на будь-яку тему та розповість про наше місто і пам’ятки. У разі чого ви можете викликати нас у селах Сусково, Поляна, Голубине, Солочин, та в смт. Карпати.

Також наше таксі у Сваляві пропонує такі послуги, як:

  • тверезий водій
  • попереднє замовлення
  • таксі на великі дистанції
  • кур’єрську доставку невеликих вантажів

та ін..

Як можна бачити, у цього способу пересування набагато більше переваг у порівнянні з міським транспортом. А якщо ще поглянути на ціну нашої служби таксі у Сваляві, ви зрозумієте, що зручно, безпечно та дешево подорожувати містом на таксі.

Якщо ви щось забули у машині, просто зателефонуйте за номером таксі у Сваляві та опишіть ситуацію нашому оператору. Наш водій обов’язково поверне те, що вам належить. Ми  дбаємо про наших клієнтів та прагнемо щоб комфорт був максимальним. Декілька разів на рік наші водії проходять спеціальні курси, де підтверджують свою кваліфікацію та покращують вміння.

Таксі Свалява від нашої компанії – це ліцензійований сервіс, користуючись яким, ви будете почувати себе комфортно.

Збережіть номер телефону таксі у Сваляві, і будьте впевнені в високоякісному сервісі таксі!

Ваш комфорт у надійних руках!