Терміновий виклик евакуатора для легкового авто по всій Закарпатській області

Image

Автомобілісти знають, що на дорозі в будь-який момент може статися непередбачувана ситуація. На жаль, від ризику ламання не застраховані навіть ті авто, які регулярно проходять технічний огляд, своєчасний ремонт і навіть заміну зношених деталей.

Крім поламання трапляються також ДТП різного ступеня тяжкості. У тих ситуаціях, коли продовжити далі поїздку вже неможливо, а до найближчого СТО ще досить далеко, водії користуються послугами евакуатора.

Image

Послуга "евакуації легкового авто" розповсюджюється також на мототехніку, позашляховики, джипи, мінівени та інші види транспорту.

0
Років досвіду

З’їзд в кювет

Наслідки ДТП

Відсутність дозволу на водіння, після зупинки поліцією

Бездоріжжя

Зламання функціональних вузлів

Ряд інших ситуацій

Відзначимо, що послуга евакуатора недорого цілодобово використовується не тільки в дорозі, трапляється, що зламання водій виявляє ще до початку поїздки. Наприклад, розрядився акумулятор, спустило колесо та ін. У таких ситуація викликати евакуатор буде кращим рішенням, через те, що тягти машину на буксирі небезпечно і не надійно.
Існує безліч компаній готових вам допомогти, але є вагомі причини звернутися за послугою евакуатор недорого цілодобово в Закарпатті саме в «Закарпат евакуатор»:

  • Складно уявити високий сервіс евакуації автомобілів в Закарпатті без наявності парку сучасної і якісної техніки. Наші евакуатори без проблем доставлять автомобілі, мотоцикли, джипи та інші транспортні засоби у вказану точку призначення.
  • Штат співробітників компанії відрізняється високим професіоналізмом, і цінним досвідом роботи в евакуації автомобілів.
  • Наш графік роботи дає можливість викликати евакуатор недорого цілодобово при будь-яких погодних умовах.
  • Надійність і дбайливе ставлення до вашого авто один із головних наших пріоритетів в роботі. Ми оперативно і безпечно доставимо ваш автомобіль в будь-який пункт призначення: гараж, стоянка, СТО.

 

Скористатися послугою виклик евакуатора недорого та цілодобово від компанії «Закарпат евакуатор» дуже просто.

Достатньо зателефонувати нам на вказаний на сайті номер телефону, де ввічливий диспетчер уточнить у вас такі деталі для посилання евакуатора:

Ваші контактні дані

Модель і марка автомобіля

Місцеперебування

Кінцеву точку доставлення авто

Image

Орієнтовна вартість транспортування машини буде залежати від ряду факторів: чи пошкоджена ходова частина, кермове управління, чи потрібно використовувати кран-маніпулятор та ін.
Після отримання всієї необхідної інформації диспетчер назве підсумкову суму послуги евакуатор недорого цілодобово від «Закарпат евакуатор», яка, без сумніву, приємно вас шокує.
Ми дуже серйозно ставимося до оперативності проведення робіт з евакуації автомобілів. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що їм не доведеться годинами чекати вантажну машину, адже наші фахівці прибудуть на місце інциденту в максимально короткий термін.
«Закарпат евакуатор» — найнадійніший і перевірений помічник в будь-якій критичній ситуації на дорозі. Ми стараємося для вас, і завжди хочемо бути потрібними нашим клієнтам, а тому працюємо 24 години на добу, без вихідних і перерв.

Евакуатор Закарпаття
Евакуатор ЗакарпаттяТелефон диспетчера
+38 068 672 11 05
+38 050 672 11 05 tata1869va@gmail.com
Написати нам
Будь-ласка, заповніть форму зворотного зв'язку. Ми надамо відповідь якнайшвидше.
Заповніть необхідне поле.
Заповніть необхідне поле.