Терміновий виклик евакуатора для авто по всій території Європейського Союзу

Евакуатор по Європі

Потрапили в аварію на території ЄС, раптово в дорозі зламалася машина або закінчився бензин, потрібно просто перевезти транспорт з однієї точки в іншу? Досить лише викликати нашу компанію, яка надає евакуатори в цілодобовому режимі по Європі — і будь-яка проблема вирішиться з максимальною ефективністю.

Послуга актуальна для будь-яких машин, адже від дорожніх пригод неможливо застрахуватися. У нас ви знайдете дешеві ціни, високу швидкість обслуговування і професіоналізм співробітників служби.

Послуга евакуатора по Європі

Послуга евакуації по Європі розповсюджюється також на мототехніку, позашляховики, джипи, мінівени та інші види транспорту.

0
Років досвіду

З’їзд в кювет

Наслідки ДТП

Відсутність дозволу на водіння, після зупинки поліцією

Бездоріжжя

Зламання функціональних вузлів

Ряд інших ситуацій

Безліч ситуацій, в яких обійтися без допомоги евакуатора автомобілів неможливо. І навіть небезпечно для вашого автомобіля. Основними причинами, що спонукають водія викликати евакуатор, можуть стати:

  • Ламання автомобіля. В цьому випадку краще вдатися до послуг грамотних фахівців, які за допомогою відповідного виду евакуатора транспортують машину до найближчого сервісного центру або автомобільної стоянки. Це заощадить не тільки час і нерви водія, але і не погіршить причину втрати автомобілем експлуатаційних якостей. Неправильне транспортування може загрожувати дорогим капітальним ремонтом, особливо це стосується машин з АКПП.
  • ДТП. Незалежно від того хто винен в аварії, турбота про автомобіль, який отримав пошкодження лягає на плечі його господаря. У цьому випадку більш доцільно скористатися послугами евакуатора. Це дозволить швидше перемістити автомобіль з дороги та не перешкоджати руху на проїжджій частині. До того ж транспортний засіб залишиться в незмінному вигляді, що може стати в пригоді для подальшої оцінки експертами страхової компанії. Самостійно пересуватися на машині по Європі, що отримала пошкодження в результаті ДТП, може бути небезпечно, а також може тягнути за собою адміністративну відповідальність водія. Безпека, яку забезпечує евакуатор, дозволить запобігти ще більш серйозні наслідки аварії, як для двигуна автомобіля, так і для водія.
  • Перевезення нового авто. Транспортування автомобіля, що не пройшов реєстрацію і не має необхідних документів до місця його призначення. Найчастіше в такій послузі потребують щасливі власники нового автомобіля.
  • Евакуатор може стати в пригоді, коли машина застрягла в бруді, снігу або опинилась в ямі чи канаві. Тоді на допомогу приходить спецтехніка, здатна без особливих зусиль і без шкоди для автомобіля виправити ситуацію.
  • Більш рідкісні причини для виклику евакуатора, це відсутність палива в баку (таке іноді трапляється з
    водіями) або нездатність водія самостійно управляти машиною (наприклад, після вживання спиртних напоїв).

Незамінні послуги евакуатора, в разі, якщо потрібно перевезти мотоцикл, скутер, катер, моторний човен або інші види наземного і водного транспорту.

Скористатися послугою виклик евакуатора недорого та цілодобово дуже просто.

Викликавши службу, намагайтеся надати якомога більш детальну інформацію про ситуацію проблемі — від цього залежить підбір необхідної техніки та швидкість приїзду фахівця.

Для виклику евакуатора потрібно просто зателефонувати й вказати фахівця наступні дані:

Проблему, що склалася

Ваші контактні дані

Модель і марка автомобіля

Місцеперебування

Кінцеву точку доставлення авто

Виклик евакуатора Європа

Евакуаційна служба приїде за викликом протягом найкоротшого терміну. При першому ж зверненні телефоном (або на Viber) менеджер назве вартість оплати замовленого обслуговування, яка залишиться незмінною в процесі виконання замовлення. Евакуатор по території Європейського Союзу працює цілодобово (24 години).

Компанія «Zakarpat Evakuator» надає низькі ціни та високу якість обслуговування в цілодобовому режимі. Навіть якщо ви вважаєте, що ризик подібних проблем мінімальний, слід мати при собі наш номер телефону — жоден водій не застрахований від неполадок та ламання в самий раптовий момент, особливо на території ЄС.

Виклик евакуатора можна зробити цілодобово. В автопарку фірми є буксирувальна техніка, яка впоратися з перевезенням транспорту в будь-якому технічному стані. Досить одного виклику евакуаційної групи та ваша проблема вирішиться в короткий час.

Евакуатор по Європі
Евакуатор по ЄвропіТелефон диспетчера
+38 068 672 11 05
+39324 581 31 88
+38 050 672 11 05 tata1869va@gmail.com
Написати нам

Будь-ласка, заповніть форму зворотного зв'язку. Ми надамо відповідь якнайшвидше.

Заповніть необхідне поле.
Заповніть необхідне поле.