Надаємо послугу термінового виклика евакуатора-маніпулятора в Закарпатській області

Image

Статистика говорить, що кількість автомобілів на дорогах збільшується щоденно, як і потенційний ризик потрапляння в ДТП. Часом впоратися самостійно з ламанням машини або наслідками аварії неможливо, тоді на допомогу приходить перевірена компанія, що надає послуги евакуатора 24 години на добу.

Чому так важливо, щоб діяла послуга маніпулятора? Річ у тому, що заздалегідь передбачити, де саме трапиться дорожньо-транспортна пригода та коли, неможливо, а вирушаючи в далеку дорогу, приємно усвідомлювати, що в телефонній книзі записаний номер надійної служби евакуаторів в Закарпатській області, яка виручить з неприємної ситуації на дорозі в будь-який час.

Image

Сучасні, надійні та швидкі евакуатори від компанії «Закарпат евакуатор», допоможуть усунути будь-які види надзвичайних ситуацій на дорогах.

0
Років досвіду

Наслідки ДТП

З’їзд в кювет

Зламання функціональних вузлів

Бездоріжжя

Відсутність дозволу на водіння, після зупинки поліцією

Ряд інших ситуацій

Якщо з вами сталася одна з вищеописаних ситуацій, не варто відразу панікувати, потрібно зателефонувати за номером телефону вказаному на нашому сайті. Ввічливий диспетчер поцікавиться у вас, де ви знаходитеся, запитає номер і марку автомобіля і поточне перебування. Ці дані допоможуть йому зорієнтуватися який тип евакуатора відправляти до вас на виклик.
Після отримання диспетчером виклику, він відразу ж передається в роботу. До вас на допомогу буде терміново відправлена команда евакуаторників, готових швидко та ефективно вирішити неприємну ситуацію, що трапилася з вами на дорозі.
Відзначимо, що парк машин «Закарпат евакуатор» складається з власних сучасних автомобілів, оснащених необхідним спецобладнанням. Ведеться суворий контроль проходження евакуаторами всіх планових технічних обслуговувань, щоб запобігти можливим несправностям.
Бездоганний технічний стан наших евакуаторів, дозволяє усунути дорожньо-транспортні проблеми клієнта швидко і надійно, ретельно дотримуючись норм і вимог техніки безпеки.
У нашому розумінні висока якість надання послуги евакуатора з краном-маніпулятором в Закарпатті — це перш за все повне звільнення клієнта від проблем, що сталися в дорозі, можливість викликати евакуатор цілодобово, в будь-який день тижня і місяця, отримання індивідуального підходу в кожній конкретній ситуації, а головне, економія цінного часу і коштів клієнта.
Наші майстри евакуаторники готові дбайливо транспортувати такі види транспорту:

  • Легковий автомобіль.
  • Позашляховик.
  • Мікроавтобус.
  • Моторні човни.
  • Мотоцикли.
  • Квадроцикли.
  • Спецобладнання.
  • Інші види транспорту до 4,5 т.

Ми працюємо цілодобово, без вихідних, а також готові надати евакуатор-маніпулятор в будь-яку точку Закарпаття

Компанія «Закарпат евакуатор» надає послугу евакуатор 24 години на добу, а також:

Евакуація автомобіля в разі паркування з порушенням правил

Евакуація автомобіля при ДТП

Евакуація при зламанні автомобіля

Перевезення спецтехніки

Буксирування автомобіля та ін.

Image

Наша компанія — це команда професіоналів, які професійно надають послугу евакуатора-маніпулятора вже багато років, і за оптимальними цінами.
Ми гарантуємо високу якість і швидкість доставлення вашого автомобілю до пункту призначення, адже відповідальність, розумні ціни і високий професіоналізм наше кредо.
Ми знаємо, успішні люди, не готові відмовляти собі в комфорті, тому завжди обирають найкраще!

Евакуатор Закарпаття
Евакуатор ЗакарпаттяТелефон диспетчера
+38 068 672 11 05
+38 050 672 11 05 tata1869va@gmail.com
Написати нам
Будь-ласка, заповніть форму зворотного зв'язку. Ми надамо відповідь якнайшвидше.
Заповніть необхідне поле.
Заповніть необхідне поле.