Послуга термінового виклика вантажного евакуатора в Закарпатській області

Image

Компанія «Закарпат-евакуатор» незалежно від часу та погодних умов готова завжди допомогти вам з евакуацією габаритної автотехніки(автобуси, вантажівки, мікроавтобуси, спецтехніки). Ми займаємося евакуацією як несправного транспорту, так і після ДТП. Тому якщо вам термінового потрібен дешевий евакуатор, дзвоніть нам. Працюючи на ринку евакуації транспорту довгий час, ми точно знаємо, що потрібно клієнту. Перш за все це швидкість, акуратність водія евакуатора та невисока ціна на послуги.

Image

Надійні та швидкі вантажні евакуатори від компанії «Закарпат евакуатор», допоможуть усунути будь-які види надзвичайних ситуацій на дорогах.

0
Років досвіду

Наслідки ДТП

З’їзд в кювет

Зламання функціональних вузлів

Бездоріжжя

Відсутність дозволу на водіння, після зупинки поліцією

Ряд інших ситуацій

Ціна виклику евакуатора в нашій службі залежить від транспорту, який потрібно евакуювати. Так, евакуювання легкового авто буде коштувати дешевше, ніж вантажівки. Це обумовлено багатьма факторами, з якими ви можете ознайомитися, зателефонувавши за одним з номерів. Наш оператор ввічливо та доступно відповість на всі ваші питання та розрахує вартість послуги.
Кожна компанія має право виставляти такі ціни на евакуатор, які їх задовольнять. Але багато хто не думає про клієнтів і робить невиправдано високі ціни заради більшого прибутку – користуючись жахливою ситуацією потерпілого. Наші ціни вас приємно здивують. Ми працюємо заради клієнтів, заради нашого імені. Ми розуміємо, що задоволений клієнт не тільки буде звертатися до нас, але й розповість про нас своїм друзям та знайомим.
Тому вибираючи службу для евакуації транспорту, перш за все треба дивитися на ціни послуг. Якщо вони дуже високі в порівнянні з іншими компаніями, навряд чи ви будете задоволені виконаною роботою.

Ми працюємо цілодобово, без вихідних, а також готові надати евакуатор-маніпулятор в будь-яку точку Закарпаття

Компанія «Закарпат евакуатор» надає послугу евакуатор 24 години на добу, а також:

Евакуація автотехніки вагою до 4,5 т.

Евакуація автотехніки при ДТП

Евакуація при зламанні великогабаритної техніки

Перевезення спецтехніки

Буксирування та ін.

Image

Ціна перевезення вантажівок в нашої компанії також невисока. Але вона залежить від багатьох факторів. Рекомендуємо вам зателефонувати оператору, щоб дізнатися про вартість і домовитися про час погрузки вашого багажу.
Кожен день ми вдосконалюємо наші професійні якості. Впевнено заявляємо, що кожна людина з нашої команди – це професіонал своєї справи. Усі робітники нашої компанії, чи то евакуатори, водії вантажівок або таксисти систематично проходять спеціальні курси. Вони поширюють вправність роботи та тренуються, щоб робити свою справу ще краще та швидше.
Дзвоніть нам та дізнайтеся про ціни виклику евакуатора прямо зараз. Довіряючи нам, ви можете бути впевненими у результаті та надійному партнері!

Евакуатор Закарпаття
Евакуатор ЗакарпаттяТелефон диспетчера
+38 068 672 11 05
+38 050 672 11 05 tata1869va@gmail.com
Написати нам
Будь-ласка, заповніть форму зворотного зв'язку. Ми надамо відповідь якнайшвидше.
Заповніть необхідне поле.
Заповніть необхідне поле.