Лафети Мукачево. Виклик лафет-евакуатора Цілодобово

Лафети Мукачево. Виклик лафет-евакуатора Цілодобово

Мукачево — затишне місто на Закарпатті, що приваблює гостей своєю винятковою історичною спадщиною, смачними кулінарними традиціями, ароматним вином і щирою гостинністю. В місті проживає біля 82 тисяч людей, а разом з туристами їхня кількість зростає як мінімум до 90 тисяч.

Мукачево має дуже вдале географічне розташування, воно знаходиться на перетині міжнародних транспортних шляхів, що, звичайно, ускладнює і без того напружений трафік у місті.

Зважаючи на це, кожен власник авто в Мукачево може так чи інакше потрапити в ситуацію, коли необхідно відбуксирувати машину в гараж, на стоянку або просто в інше місце, і для цього йому потрібно замовити лафету в Мукачеві.

ДТП, необхідність ремонту або раптова поломка, дуже часто стають справжньою проблемою для власника авто, і тоді доводиться думати лише про те, як безпечно транспортувати непрацюючий автомобіль.

Подібні випадки псують настрій і можуть повністю вибити із колії, але є дієве вирішення цієї проблеми. В такій ситуації водії найчастіше викликають евакуатор в Мукачево. Однак є більш економне рішення — скористатись послугою лафети Мукачево від «Закарпат евакуатор».

Лафета для авто — це компактна, легка відкрита платформа, яка пересувається в зчепленні з легковим автомобілем. Якщо ваше авто оснащене фаркопом, ви можете скористуватись послугою оренда лафети в Мукачеві, і самостійно відбуксирувати не тільки автомобіль, але і іншу техніку — мотоцикл, човен, малогабаритну спецтехніку та інші транспортні засоби, вага яких відповідає категорії лафета, на будь-яку відстань.

Лафети в Мукачеві від компанії «Закарпат евакуатор», регулярно проходять необхідне технічне обслуговування, що гарантує їх ідеальний стан. Спеціальні платформи обладнані таким чином, щоб транспортування вашого автомобіля, мотоцикла або багажу відбулось максимально безпечно, надійно та легко. Для цього конструкція лафет в Мукачеві передбачає трап і лебідку для завантаження транспортного засобу на платформу. Також є спеціальні захисні засоби, що перешкоджають скачуванню авто чи іншого багажу з лафети, і попереджають можливість пошкодження автомобіля, який використовується в якості тягача.

Лефети в Мукачеві від «Закарпат евакуатор» мають значні переваги:

  • Оренда такої платформи для автомобілів значно дешевша, ніж замовлення евакуатора.
  • Мала вага лафети, дає можливість зекономити пальне.
  • Можливість буксирування легковим автомобілем.
  • Безпека при транспортуванні.
  • Зручність і простота експлуатації.
  • Можливість оформлення оренди лафети на будь-який термін.

«Закарпат евакуатор» пропонує на лафети Мукачево ціни оптимальні, бо ми піклуємось про комфорт наших клієнтів, і завжди вирішуємо їх проблеми за максимально короткий термін.

Евакуатор Закарпаття

Телефон диспетчера

+38 068 672 11 05
+38 050 672 11 05

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.