Евакуація автомобіля Ужгород - Свалява - Мукачево

Дорога непередбачувана і ніколи не дізнаєшся, що може трапитися за поворотом або обгіном іншого авто. Водію не можна відволікатися від управління транспортним засобом, бо на в його руках життя його та інших людей. Ви повинні бути сконцентрованим і акуратним за кермом. Якщо ви почуваєте себе не дуже добре, краще не сідати за кермо. І коли за кермом ви хочете спати, краще зупинитися та 30 хвилин перепочити і з новими силами продовжувати подорож. Ці елементарні правила знають всі, але мало хто приділяє їм достатньо уваги.

Саме через те, що багато водіїв дуже самовпевнені і трапляється більшість несправностей авто та навіть ДТП. І якщо ви стали свідком або учасником події, то перше що потрібно – це евакуація автомобіля. А подія сталася з багатьма автомобілями, то для запобігання пробки терміново треба розчистити дорогу. Саме цим ми й займаємося. Швидка та акуратна евакуація автомобіля на дорогах Західної України та за кордоном. Номер телефону евакуатора в Україні можна знайти на нашому сайті.

Та перш за все вам треба знати пам’ятки при евакуації автомобіля. І розпочати треба з надання першої медичної допомоги.

  • Перш за все – не треба панікувати, якщо ви стали свідком аварії. Якщо ніщо не загрожує вашому життю, підійдіть до місця та дізнайтеся, чи потрібна допомога учасникам ДТП.
  • При серйозній аварії треба терміново викликати швидку медичну допомогу та міліцію. Надавати допомогу постраждалим можна лише у крайніх випадках і якщо ви знаєте елементарні правила першої допомоги. В інших випадках краще дочекатися медиків.

Якщо потрібна евакуація автомобіля при ДТП або вам терміново треба евакуювати ваш несправний автомобіль:

  • Перш за все треба знати номер евакуаційної служби. Наша компанія займається усіма видами евакуації вже багато років і приклади ви можете знайти у нашій галереї. Запишіть наш номер зараз, він ніколи не буде зайвим.
  • Зателефонувавши за номером, описати оператору ситуацію. Назвіть місце події, що сталося, вид транспорту, який треба евакуювати, тощо. Це потрібно для того, щоб вибрати потрібний евакуатор. Евакуація вантажівок, наприклад, потребує один вид евакуатора, а евакуація легкового автомобіля – іншого.
  • Не виконуйте ніяких дії з вашим авто до приїзду нашої команди. Краще дочекатися евакуатора та після цього відвезти авто до СТО, де вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти.

Ці елементарні правила можуть допомогти вам у критичній ситуації та, мабуть, врятувати життя.

Евакуація автомобіля, а особливо при ДТП це більш ніж серйозна справа. І її краще довірити досвідченим спеціалістам з нашої компанії. Приїхавши на місце наша команда без проблем впорається з будь-якою ситуацією швидко та професійно. Запишіть наш номер телефону евакуатора зараз, щоб у разі чого ми швидко прийшли вам на допомогу.

Якщо з вами трапилася негода, знайте – ви у надійних руках і вам завжди допоможуть!

Евакуатор Закарпаття

Телефон диспетчера

+38 068 672 11 05
+38 050 672 11 05

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.